O Nás

Ultra Premium Apartments jsou luxusní apartmány v Českém Krumlově, které jsme jakožto majitelé společnosti Ultra Premium Brands, obchodující s prémiovými destiláty a přírodními víny nechali vybudovat v domě jehož dochovaná historie sahá zpět do 16. století. V průběhu staletí byl původní objekt několikrát přestavěn a rozšířen a v roce 1929 prošel radikální prvorepublikovou přestavbou, jenž je dodnes patrná zejména při pohledu z Rooseveltovy ulice.

V roce 2016 jsme tuto nemovitost nad řekou Vltavou koupili ve zuboženém stavu a díky Marku Sodomkovi, architektovi, který pro nás v minulosti projektoval i pražský showroom Warehouse #1, jsme z ruiny vykřesali 3 apartmány a bistro Topinka, což byl náš záměr.

Často cestujeme po světě a vystřídali jsme mnohá ubytování. Bohužel bylo jen velmi málo těch, na které vzpomínáme s tím, že jsme se tam cítili dobře, že jsme se po pokoji mohli procházet, aniž bychom nezakopávali o kufr, že jsme měli krásný výhled, měli jsme dobrou postel s kvalitním polštářem a všechno tam fungovalo bez problémů. Proto jsme se rozhodli přivítat naše hosty v apartmánech s patřičným komfortem, ve kterých bychom i my sami chtěli být ubytováni. Chtěli jsme, aby ti z vás, kdo se rozhodnete pro návštěvu Českého Krumlova a Ultra Premium Apartments, svého rozhodnutí nelitovali a abyste za své peníze dostali pokud možno více, než očekáváte.

Jakub Janeček a Jiří Rabel